Letni obóz Taekwon-do – Węgorzewo 2014.

Nasz klub spędza czas na obozie w Węgorzewie, oto film przedstawiający atmosferę tam panującą :)

Karol Bernaciak po raz czwarty Mistrzem Polski w testach siły.

Na zakończonych dziś w Częstochowie finałach Mistrzostw Polski nasz klub odniósł wspaniałe zwycięstwo. Po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce w testach siły. Po niżej film prezentujący komplet rozbić naszego złotego medalisty Karola Bernaciaka. Ostatni Sonkal był wylosowany w dogrywce i przypieczętował czwarty tytuł mistrza.

Fotorelacja z Miłosławia12.04.2014

Na niedawnych Mistrzostwach Makroregionu  w Miłosławiu, zawodnicy naszego klubu zdobyli wysokie miejsca na podium. W szczególności na pochwałę zasługują Aleksandra Proske oraz Adrian Korkosiński, którzy zostali wybrani najlepszymi zawodnikami turnieju. Gratulujemy!!!

na strone_1

Łódzka prasa o naszym klubie i naszych zawodnikach.

osiem_medali copy

Polacy po raz 22-sty drugi na podium Mistrzostw Europy.

W zakończonych 27.04 Mistrzostwach Europy w Taekwondo we włoskim Riccione, nasi rodacy po raz 22-drugi ukończyli tą imprezę na podium klasyfikacji końcowej. Przywieźli 51 medali(w tym 20 złote)!!! Nasz klub miał wkład w tym ogromnym sukcesie za sprawą trenera Karola Bernaciaka. Wywalczył on brąz w konkurencji testów siły indywidualnie, a naszej drużynie, swoimi rozbiciami zapewnił medal złoty. Gratulujemy i dziękujemy !!!

http://www.przegladsportowy.pl/sporty-walki,51-medali-me-w-taekwon-do-itf-zdobyli-w-riccione-reprezentanci-polski,artykul,464292,1,304.html

Już nie długo wakacje…

Jak co roku organizujemy letni obóz Taekwon-do w Węgorzewie wraz z kolegami z Klubu Taekwon-do Tradycyjnego. Tutaj do pobrania dokumenty potrzebne na obóz. Komunikat oboz Wegorzewo 21-31.07.14 Karta zgloszenia oboz Wegorzewo 21-31.07.14 Karta zgloszenia oboz Wegorzewo 21-31.07.14

I-sze eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów. 15.03 Działoszyn.

P1020153Dobra wiadomość, z pierwszych eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów nasz klub przywiózł komplet medali. Gratulujemy wszystkim !!!

Puchar Polski Seniorów Ciechanów. 7-8.03.2014

zdjęcie

Pierwsza impreza z cyklu Mistrzostw Polski zakończyła się dla naszego klubu małym sukcesem, na podium stanęła nasza koleżanka Magda Wiśniewska zajmując drugie miejsce w konkurencji walk kobiet do 75 kg. Gratulacje!!!.

Zmiana dnia treningów dla najmłodszych w Łodzi.

UWAGA!!!

Trening dzieci w wieku 4-6 lat w Łodzi zostaje przeniesiony z poniedziałku na środe ! ! !

W dniu wczorajszym (17.12.2013) łęczyckiej sekcji naszego klubu odbyły się egzaminy promocyjne.

This gallery contains 100 photos.

Najmłodsi zdawali kolejno na 10,9,8,7 oraz 6 cup a starsi na 3,2 oraz 1. Oto zdjęcia oraz film z przebiegu tego wydarzenia.